Dostępny
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ kierowniczy
Wysokość (mm)
12
Średnica zewnętrzna (mm)
36
Średnica wewnętrzna (mm)
17
Numer części
5-14-107-07
wishlist

Poduszka kolumny kierowniczej / 17 x 36 x 12 mm / Kubota L-1 / 5-14-107-07

5-14-107-07
25,00 zł
Brutto PL 23%

20,33 netto

  • Dostępność (23 Ilość): stock
  • 24-72 godzin
wishlist

Poduszka kolumny kierowniczej / 17 x 36 x 12 mm / Kubota L-1 / 5-14-107-07

Guma przekładni kierowniczej, guma maglownicy o wysokości 12 mm, średnicy zewnętrznej 36 mm, średnicy wewnętrznej 17 mm do ciągników marki Kubota serii L-1 i innych.

Tuleja gumowa maglownicy (przekładnia kierownicza) służy do prawidłowego osadzenia przekładni i jej poprawnego działania. Głównym zadaniem tulei jest tłumienie drgań, które powstają w układnie kierowniczym podczas pracy ciągnika. Elastyczna tuleja przekładni kierowniczej nazywana inaczej Silentblock i jest wykonana ze specjalnej gumy pochłaniającej drgania o wysokich zdolnościach tłumiących.

Wymiary:

  • średnica zewnętrzna: 36 mm,
  • średnica wewnętrzna: 17 mm, 
  • wysokość: 12 mm,
  • numery części: 5-14-107-07.

Pierwsze oznaki uszkodzenia poduszki kolumny kierowniczej to brak reakcji koła na ruch powrotny kierownicy podczas skrętu do pozycji neutralnej, na wprost a jazda ciągnikiem z uszkodzoną tuleją tłumiącą jest niebezpieczna.

Magazyn:
M01:A21:S02

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:A21:S03
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ kierowniczy
Wysokość (mm)
12
Średnica zewnętrzna (mm)
36
Średnica wewnętrzna (mm)
17
Numer części
5-14-107-07

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

  • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
  • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna