Dostępny
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ kierowniczy
Modele ciągników
Iseki TG33
Wysokość (mm)
31
35
Średnica zewnętrzna (mm)
40
Średnica wewnętrzna (mm)
18.30
wishlist

Poduszka kolumny kierowniczej 40 x 18.30 x 31/35 mm / Kubota L-1 / Iseki / 5-14-107-06

5-14-107-06
25,00 zł
Brutto PL 23%

20,33 netto

  • Dostępność (4 Ilość): stock
  • 24-72 godzin
wishlist

Poduszka kolumny kierowniczej 40 x 18.30 x 31/35 mm / Kubota L-1 / Iseki / 5-14-107-06

Guma przekładni kierowniczej, guma maglownicy o wysokości 31 / 35 mm, średnicy zewnętrznej 40 mm, średnicy wewnętrznej 18.30 mm do ciągników marki Kubota serii L, Iseki serii TGMitsubishi serii D i innych.

Tuleja gumowa maglownicy (przekładnia kierownicza) służy do prawidłowego osadzenia przekładni i jej poprawnego działania. Głównym zadaniem tulei jest tłumienie drgań, które powstają w układnie kierowniczym podczas pracy ciągnika. Elastyczna tuleja przekładni kierowniczej nazywana inaczej Silentblock i jest wykonana ze specjalnej gumy pochłaniającej drgania o wysokich zdolnościach tłumiących.

Wymiary:

  • średnica zewnętrzna: 40 mm,
  • średnica wewnętrzna: 18.30 mm, 
  • wysokość: 31 / 35 mm,
  • numery części: 5-14-107-06.

Modele ciągników:

Iseki:

  • Iseki TG33.

Pierwsze oznaki uszkodzenia poduszki kolumny kierowniczej to brak reakcji koła na ruch powrotny kierownicy podczas skrętu do pozycji neutralnej, na wprost a jazda ciągnikiem z uszkodzoną tuleją tłumiącą jest niebezpieczna.

Magazyn:
M01:A21:S02

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:A21:S02
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ kierowniczy
Modele ciągników
Iseki TG33
Wysokość (mm)
31
35
Średnica zewnętrzna (mm)
40
Średnica wewnętrzna (mm)
18.30

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

  • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
  • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna