Dostępny
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ kierowniczy
Modele ciągników
Kubota L4508
Wysokość (mm)
36
Średnica otworów (mm)
16
42
Średnica (mm)
57
wishlist

Osłona gumowa, uszczelniacz, prochownik drążka zmiany biegów Kubota L4508, 5-21-116-10

5-21-116-10
45,00 zł
Brutto PL 23%

36,59 netto

  • Dostępność (6 Ilość): stock
  • 24-72 godzin
wishlist

Osłona gumowa, uszczelniacz, prochownik drążka zmiany biegów Kubota L4508, 5-21-116-10

Uszczelnienie gumowe na dźwignie zmiany biegów o średnicy w najszerszym miejscu 57 mm i wysokości 36 mm z otworami o średnicy 16 i 42 mm do japońskich ciągników marki Kubota serii L i innych.

Osłona gumowa, potoczna nazwa "prochownik", to najczęściej gumowy stożek (lub kształt rury), zwężany na końcach z jednej lub z dwóch stron z rowkiem dla łatwiejszego zamontowania np. opaski uciskowej. Tego typu osłony stosujemy nie tylko na dźwignie zmiany biegów i końcówki drążka, ale również tego typu osłony znajdują zastosowanie wewnątrz układów maszyny, uszczelniając zespoły części np. pół osie czy różnego rodzaju wałki, które nie są poddawane  prędkościom obrotowym podczas pracy. Głównym zadaniem "prochownika" jest zabezpieczenie zespołu mechanicznego przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń i zabezpieczenie przed wypłukaniem środka smarującego, który występuje w wielu ruchomych zespołów części ciągnika. 

Wymiary:

  • Średnica zewnętrzna: 57 mm,
  • Średnica wewnętrzna: 16 / 42 mm,
  • Wysokość: 36 mm,

Modele ciągników:

Kubota:

  • Kubota L4508,

Uszkodzone mechaniczne uszczelniacze (przetarcia, przerwania spowodowane sparceniem gumy) trzeba jak najszybciej wymienić na nowe, żeby uniknąć zabrudzenia wnętrza układu co w konsekwencji może spowodować uszkodzenie lub zatarcie zespołu mechanicznego.

Magazyn:
M01:A41:S03

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:A41:S03
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ kierowniczy
Modele ciągników
Kubota L4508
Wysokość (mm)
36
Średnica otworów (mm)
16
42
Średnica (mm)
57

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

  • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
  • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna