Dostępny
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Silnik
Model silnika
Kubota V2203
Modele ciągników
Kubota L4508
wishlist

Uszczelki silnika Kubota V2203 / Kubota L4508 / 1G792-99365 / 5-15-113-18

5-15-113-18
139,00 zł
Brutto PL 23%

113,01 netto

 • Dostępność (2 Ilość): stock
 • 24-72 godzin
wishlist

Uszczelki silnika Kubota V2203 / Kubota L4508 / 1G792-99365 / 5-15-113-18

Dolny zestaw uszczelek ciągnika to uszczelki które wymienia się po remoncie silnika. Komplet uszczelek do ciągników marki Kubota serii Kubota L4508 z silnikami Kubota V2203 i innych.

Uszczelki silnika to elementy zapewniające szczelność jednostki napędowej łącząc poszczególne podzespoły sinika, które z pozoru maja idealnie płaskie powierzchnie stykowe. Uszkodzone uszczelki silnika to jedne z najczęstszych awarii związanych z eksploatacją ciągnika. Uszczelki i ich ubytek powoduje wycieki płynów eksploatacyjnych oraz powoduje rozszczelnienie konstrukcji co w dłuższej perspektywie może doprowadzić do uszkodzenia ciągnika lub obniżenia parametrów pracy silnika. 

Zestaw zawiera:

 • uszczelka miski olejowej,
 • uszczelka termostatu,
 • uszczelki typu o-ring,
 • uszczelka pompy wody,
 • i inne.

Modele silnika

Kubota:

 • Kubota V2203.

Modele ciągników:

 • Kubota L4508.

Magazyn:
M01:B46:S02

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:B46:S02
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Silnik
Model silnika
Kubota V2203
Modele ciągników
Kubota L4508

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

 • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
 • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
 • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna