Dostępny
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Silnik
Modele ciągników
Kubota L4508
Numery porównawcze
1G789-99355
wishlist

Zestaw uszczelek Kubota L4508 / górny zestaw uszczelek / 5-15-111-19 / 1G789-99355

5-15-111-19
149,00 zł
Brutto PL 23%

121,14 netto

  • Dostępność (3 Ilość): stock
  • 24-72 godzin
wishlist

Zestaw uszczelek Kubota L4508 / górny zestaw uszczelek / 5-15-111-19 / 1G789-99355

Górny zestaw uszczelek ciągnika to uszczelki gumowe, metalowe, pierścienie gumowe i profilowane uszczelki, które wymienia się po remoncie głowicy silnika. Zestaw uszczelek do silnika japońskich ciągników marki Kubota serii L4508.

Uszczelki silnika to elementy zapewniające szczelność jednostki napędowej łącząc poszczególne podzespoły sinika, które z pozoru maja idealnie płaskie powierzchnie stykowe. Uszkodzone uszczelki silnika to jedne z najczęstszych awarii związanych z eksploatacją ciągnika. Uszczelki i ich ubytek powoduje wycieki płynów eksploatacyjnych oraz powoduje rozszczelnienie konstrukcji co w dłuższej perspektywie może doprowadzić do uszkodzenia pojazdu lub obniżenia parametrów pracy silnika. 

Zestaw zawiera:

  • uszczelki kolektorów,
  • uszczelniacze zaworów,
  • uszczelkę pokrywy zaworów,
  • numery porównawcze: 1G789-99355.

Modele ciągników:

Kubota:

  • Kubota L3408.

Zły stan techniczny uszczelek to jeden z powodów wycieków płynów eksploatacyjnych a najczęstszym miejscem gdzie powstają wycieki to połączenia wału korbowego, wałka rozrządu, zawory silniki, uszczelka głowicy, uszczelki skrzyni hydraulicznej czy kolektorów.

Magazyn:
M01:B46:S02

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:B46:S02
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Silnik
Modele ciągników
Kubota L4508
Numery porównawcze
1G789-99355

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

  • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
  • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Powiązane produkty

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna