Dostępny
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ jezdny
Modele ciągników
Kubota GL29
Kubota GL32
Kubota L205
Wysokość (mm)
10
15
Średnica zewnętrzna (mm)
100
Średnica wewnętrzna (mm)
80
wishlist

Uszczelniacz kasetowy Kubota 80 x 100 x 10/15 mm / KUBOTA L-1/GL

5-08-209-01
62,00 zł
Brutto PL 23%

50,41 netto

 • Dostępność (45 Ilość): stock
 • 24-72 godzin
wishlist

Uszczelniacz kasetowy Kubota 80 x 100 x 10/15 mm / KUBOTA L-1/GL

Uszczelniacz kasetowy, simering o wymiarach 80 x 100 x 85 x 10/15 mm przedniego mostu do japońskich ciągników marki Kubota serii L-1 i innych.

Uszczelniacz to gumowy pierścień (nazywany inaczej  simmeringiem, pierścieniem Simmera), od nazwiska wynalazcy), który wykonany jest najczęściej z gumy lub innego tworzywa sztucznego spełniający założone wymagania techniczne. Simering stosuje się do uszczelnienia elementów obrotowych układu o maksymalnym ciśnieniu wewnętrznym do 0,1MPa i które podczas pracy, znajdują się w zanurzeniu, najczęściej jest to lej, różnego rodzaju smary, a czasami benzyna czy woda. Najczęstsze stosowanie uszczelniaczy to uszczelnianie wałków i układów przekazania mocy lub napędu maszyn i urządzeń. Występują różne rodzaje uszczelniaczy najczęściej spotykane to uszczelniacze kasetowe (dwuczęściowe), pierścienie uszczelniające ze sprężyną dookoła lub uszczelniacze z częściowo metalową obudową (pokrywą). Uszczelniacze zapobiegają wyciekom oleju lub środka smarującego i zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń do środka układu.

Wymiary:

 • średnica wewnętrzna: 80 mm,
 • średnica zewnętrzna: 100 mm,
 • wysokość: 10 / 15 mm.

80x100x85,
100x80,
80-100,
80x100x85.

Modele ciągników:

Kubota:

 • Kubota GL29,
 • Kubota GL32,
 • Kubota L205,

Magazyn:
M01:D65 S01

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:D65:S01
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ jezdny
Modele ciągników
Kubota GL29
Kubota GL32
Kubota L205
Wysokość (mm)
10
15
Średnica zewnętrzna (mm)
100
Średnica wewnętrzna (mm)
80

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

 • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
 • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
 • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna