Dostępny
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ hydrauliczny
Modele ciągników
Kubota L2600
Wysokość (mm)
23
Średnica zewnętrzna (mm)
54
Średnica wewnętrzna (mm)
50
wishlist

Pierścień oporowy 50 x 54 x 23 mm / Kubota L2600 / 5-14-105-04

5-14-105-04
25,00 zł
Brutto PL 23%

20,33 netto

  • Dostępność (7 Ilość): stock
  • 24-72 godzin
wishlist

Pierścień oporowy 50 x 54 x 23 mm / Kubota L2600 / 5-14-105-04

Pierścień o-ringa o średnicy wewnętrznej 50 mm, zewnętrznej 54 mm i wysokości 23 mm do ciągników marki Kubota serii Kubota L2600 i innych.

Pierścień oporowy to sztywny pierścień przeważnie z tworzywa sztucznego, który zabezpiecza uszczelnienia typu O-ring przed uszkodzeniem wywołanym wysokim ciśnieniem i temperaturą panującą wewnątrz układu hydraulicznego podczas pracy. Pierścień zapasowy, Back-up-ring (z ang) to pierścień, którego głównym zadaniem jest zapobieganie wciskaniu się o-ringa w szczelinę pomiędzy uszczelnianymi powierzchniami oraz chroni uszczelniacz przed zmianą kształtu możliwą, kiedy na uszczelnienie działa wysokie ciśnienie i temperatura. W przypadku kiedy ciśnienie działa na o-ring z dwóch kierunków, stosujemy pierścień oporowy po obu stronach uszczelnienia typu O-Ring.

Wymiary:

  • średnica wewnętrzna: 50 mm,
  • średnica zewnętrzna: 54 mm,
  • wysokość: 23 mm,
  • numery części: 5-14-105-04.

Modele ciągników:

Kubota:

  • Kubota L2600.

Magazyn:
M01:A32:S02

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:A32:S02
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ hydrauliczny
Modele ciągników
Kubota L2600
Wysokość (mm)
23
Średnica zewnętrzna (mm)
54
Średnica wewnętrzna (mm)
50
Numer części
5-14-105-04

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

  • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
  • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna