Korunové koleso 36T/180 mm + hnací hriadeľ 8T/22T/195 mm / Kubota L2600
search
2 osoby oglądają ten traktor
Kód produktu: 5-19-104-02
S DPH 23%
Delivery options
Načítanie možností doručenia...
Pre tento produkt nie sú k dispozícii žiadne možnosti doručenia.
*Náklady na dopravu sú odhadované. Presné náklady zistíte v poslednom kroku objednávky.
Popis produktu
Rozmery hriadeľa :
  • celková dĺžka: 195 mm,
  • priemer špirálového prevodu: 38 / 51 mm,
  • dĺžka špirálového hrebeňa: 27 mm,
  • priemer frézy: 29,80 mm (merané so zubami), 26,20 mm (merané medzi zubami),
  • pracovná dĺžka frézy: 73 mm,
  • závit: M22 x 1,5 mm,
  • dĺžka závitu: 10 mm,
  • počet zubov: 6T / 22T,
  • čísla dielov: 5-19-104-02
Rozmery kruhového kolesa :
  • vonkajší priemer: 180 mm,
  • vnútorný priemer: 125 mm,
  • výška: 27mm,
  • rozteč otvorov pre montážne skrutky: 145 mm (merané diagonálne), 55 mm (merané od seba),