Korunové kolo 36T/180 mm + hnací hřídel 8T/22T/195 mm / Kubota L2600
search
2 osoby oglądają ten traktor
Kód produktu: 5-19-104-02
S DPH 23%
Delivery options
Načítání možností doručení...
Pro tento produkt nejsou k dispozici žádné možnosti doručení.
*Náklady na dopravu jsou odhadované. Přesné náklady zjistíte v posledním kroku objednávky.
Popis produktu
Rozměry hřídele :
  • celková délka: 195 mm,
  • průměr spirálového ozubeného kola: 38 / 51 mm,
  • délka spirálového stojanu: 27 mm,
  • průměr frézy: 29,80 mm (měřeno se zuby), 26,20 mm (měřeno mezi zuby),
  • pracovní délka frézy: 73 mm,
  • závit: M22 x 1,5 mm,
  • délka závitu: 10 mm,
  • počet zubů: 6T / 22T,
  • čísla dílů: 5-19-104-02
Rozměry kruhového kola :
  • vnější průměr: 180 mm,
  • vnitřní průměr: 125 mm,
  • výška: 27mm,
  • rozteč otvorů pro montážní šrouby: 145 mm (měřeno diagonálně), 55 mm (měřeno od sebe),