Hasicí spirála / Mitsubishi S3L2 / Startrac 263 / 30A87-00060 / 39205293
search
3 osoby oglądają ten traktor
Kód produktu: 39205293
S DPH 23%
Delivery options
Načítání možností doručení...
Pro tento produkt nejsou k dispozici žádné možnosti doručení.
*Náklady na dopravu jsou odhadované. Přesné náklady zjistíte v posledním kroku objednávky.
Popis produktu
Selenoidová zhášecí cívka o průměru 34mm a celkové délce 75mm pro traktory Startrac řady Startrac 263 a další.
Hasicí cívka , solenoidový ventil nebo elektromagnet je jedním z nejdůležitějších prvků zapalovacího systému traktoru a je zodpovědný za přerušení přívodu paliva k palivovému čerpadlu. Účelem zhášecí cívky je vypnout motor. Hasicí tlumivka je elektrické zařízení pracující na 12V a často ponořené do oleje.
Rozměry :
  • průměr: 34mm,
  • celková délka: 150 mm,
  • počet kolíků: 2 ks.
  • závit: M30 x 1,5,
  • Velikost klíče: 36.
  • délka kabelu: 60 mm