Palivový filtr 54x35 mm SN 21 599 mm Kubota 6A320-59930
search
2 osoby oglądają ten traktor
Kubota palivový filtr 35 x 54 mm / Kubota / 6A320-59930 / SN 21599
Kód produktu: SN21599
5 people purchased this product
S DPH 23%
Delivery options
Načítání možností doručení...
Pro tento produkt nejsou k dispozici žádné možnosti doručení.
*Náklady na dopravu jsou odhadované. Přesné náklady zjistíte v posledním kroku objednávky.
Popis produktu
Vzduchový filtr o délce 54mm a průměru 35mm pro japonské traktory Kubota a další.
Rozměry:
  • výška: 54 mm,
  • vnější průměr: 35 mm,
  • průměr základny: 45 mm,
  • průměr otvoru: 5 mm,