Traktor.com.pl – numer 1 na podkarpaciu 

Potrzebujesz dobrej jakości, sprawdzonego sprzętu rolniczego? Zależy Ci na wysokim komforcie pracy oraz dokładności i funkcjonalności Twoich maszyn? Dobrze trafiłeś! 

Traktor.com.pl jest największym importerem sprzętu rolniczego na podkarpaciu. To  właśnie w okolicach Rzeszowa – konkretnie w Tajęcinie (koło portu lotniczego Rzeszów-Jasionka) mieści się nasza siedziba główna. Na placu wystawowym w Tajęcinie znajduje się 300 sztuk mini ciągników.

W naszej ofercie znajdziesz: traktory, traktory-kosiarki, kosiarki rolnicze, narzędzia ogrodnicze, maszyny rolnicze, maszyny komunalne, koparki, przyczepy, wszelkiego rodzaju części i akcesoria rolnicze.

Traktor.com.pl to firma rodzinna z pasją do motoryzacji. To właśnie nasza pasja i zaangażowanie sprawiły, że działamy na rynku  już 12 lat. Dajemy możliwość dopasowania swojego sprzętu do własnych potrzeb, dlatego możemy zagwarantować, że praca z naszym sprzętem, przyniesie zadowalające efekty.

Traktor.com.pl – niezawodny sprzęt rolniczy 

Firma – działająca w branży od 12 lat – zyskała największą różnorodność mini ciągników renomowanych firm (nowych jak i używanych), jak na przykład: LS Tractor, KubotaIsekiYanmar. Traktor.com.pl posiada również szeroki wachlarz osprzętu, takiego jak: kosiarkiglebogryzarkipługiładowacze czołowerębaki itp. Nasz sprzęt idealnie wpisuje się w wymogi zarówno gospodarstw rolnych, jak i szkółek roślin, winnic, plantacji, ogrodów oraz firm komunalnych. 

Sanok, Tarnobrzeg, Mielec – dostarczymy Twój sprzęt do każdego miejsca! Odległość nie ma dla nas znaczenia. Z naszych produktów korzystają klienci z całej Polski oraz z zagranicy. Dokonując zakupów u nas zyskujesz bezpieczeństwo i gwarancję udanego zakupu. Przekonaj się sam wybierając produkt  traktor.com.pl.

Szukasz najlepszego sprzętu rolniczego dla siebie? Skontaktuj się z Nami!

Nasze produkty

Wszystkie produkty