Dostępny
Produkcja
Zamiennik
Model silnika
Iseki E3AE1
Modele ciągników
Iseki TU157
Iseki TU240
Kubota B1200
Mitsubishi MT2201D
Długość (mm)
38
Długość gwintu(ów) (mm)
9
Rozmiar klucza
27
Gwint
M10
wishlist

Czujnik ciśnienia oleju / 0.25 bar / Kubota / Yanmar / Iseki / uniwersalny

6-25-100-10
30,00 zł
Brutto PL 23%

24,39 netto

 • Dostępność (40 Ilość): stock
 • 24-72 godzin
wishlist

Czujnik ciśnienia oleju / 0.25 bar / Kubota / Yanmar / Iseki / uniwersalny

Uniwersalny czujnik ciśnienia oleju z gwintem stożkowym M10 i długości bez blaszki 38 mm do japońskich ciągników różnych marek min. Kubota, Yanmar, Iseki i innych.

Czujnik ciśnienia oleju to jeden z najważniejszych czujników w ciągniku. Zadaniem czujnika oleju jest monitorowanie w czasie rzeczywistym ciśnienia oleju silnikowego. Czujnik ciśnienia oleju to bardzo proste urządzenie, które informuje nas o spadku ciśnienia oleju w  układzie, zapalając kontrolkę na desce rozdzielczej.

Wymiary:

 • długość: 38 mm.
 • gwint: M10,
 • długość gwintu: 9 mm,
 • ciśnienie: 0.25 bar,
 • rozmiar klucza: 27.

Modele ciągników:

Kubota:

 • Kubota B1200.

Mitsubishi:

 • Mitsubishi MT2001X.

Iseki:

 • Iseki TU157,
 • Iseki TU240.

Modele silników:

 • Iseki E3AE1.

Pierwsze oznaki uszkodzenia czujnika ciśnienia oleju silnika to nie świecąca kontrolka ciśnienia oleju podczas grzania świec lub ciągłe świecenie kontrolki ciśnienia oleju po uruchomieniu silnika. Użytkowanie ciągnika z uszkodzonym czujnikiem ciśnienia oleju może spowodować awarię lub trwałe uszkodzenie ciągnika.

Magazyn:
M01:D33:S03

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:D33:S03
Produkcja
Zamiennik
Model silnika
Iseki E3AE1
Modele ciągników
Iseki TU157
Iseki TU240
Kubota B1200
Mitsubishi MT2201D
Długość (mm)
38
Długość gwintu(ów) (mm)
9
Rozmiar klucza
27
Gwint
M10

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

 • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
 • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
 • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna