Dostępny
wishlist

Kultywator 120 + wał strunowy 4FARMER

KLW120/4FARMER
5904506300020
3 390,00 zł
Brutto PL 23%

2756,1 netto

  • Dostępność (6 Ilość): stock
  • 24-72 godzin
wishlist

Kultywator 120 + wał strunowy 4FARMER

Kultywator rolniczy do ciągnika o szerokości roboczej 1200 mm i długości całkowitej zestawu (kultywator + wał strunowy) 1650 mm na zaczep 3-punktowy kategorii Kat I i Kat II.

Co to jest kultywator?

Kultywator polowy do ciągnika to narzędzie rolnicze składające się z ramy, na której umieszczane są elementy robocze tzw., zęby lub pazury oraz kół podporowych, które służą do regulacji głębokości pracy kultywatora, oraz 3 punktowego układu zawieszenia Kat I. Zespołem roboczym kultywatora są zęby sprężynowe, pół sprężynowe lub całkiem sztywne zakończone w zależności od modelu i producenta redliczkami, gęsiostópkami lub nożami. Często kultywatory zakończone są wałem strunowym, który wyrównuje obrabianą ziemię.

Do czego służy kultywator?

Kultywator z wałem strunowym służy do spulchniania ziemi bez odwracania jej na drugą stronę.

Zabieg kultywacji wykonujemy również po to by: wyrównać glebę po orce i przygotować ją pod zasiew, spulchnić i pozbyć się uciążliwych chwastów. Zaletą kultywatora jest fakt iż nie rozrywa on usuwanych chwastów powodując ich dodatkowego rozkrzewienia, a jedynie delikatnie wyciąga w całości do wierzchu, gdzie po wysuszeniu możemy je zebrać i usunąć.

Specyfikacja techniczna

Stan
Nowy
Marka
4Farmer
Osprzęt
Kultywator
Szerokość robocza (mm)
1200
TUZ
3 - punktowy
KAT I
Wysokość (mm)
850
Kolor
Czerwony
Ilość zębów (szt.)
7

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

  • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
  • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Powiązane produkty

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna