Dostępny
stan

Stan

Nowy

wymagana-moc

Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)

28

waga

Waga (kg)

210

wishlist

Sadzarka dwurzędowa do sadzenia roślin bulwiastych Bomet

sdz_002
3 790,00 zł
Brutto PL 23%

3081,3 netto

  • Dostępność (3 Ilość): stock
  • 24-72 godzin
wishlist

Zobacz wideo

Sadzarka dwurzędowa do sadzenia roślin bulwiastych Bomet

Sadzarka mechaniczna na zaczep 3-punktowy TUZ KAT I i Kat II, dwurzędowa do traktora, do sadzenia roślin bulwiastych.

Sadzarka ciągnikowa zawieszana, mechaniczna to urządzenie rolnicze przeznaczone do sadzenia roślin bulwiastych, cebulowych i wielu innych.

Sadzarka zawieszana jest na zaczep trzy punktowy traktora Kat I i Kat II a mechanizm, który jest odpowiedzialny za wysadzanie ziemniaków, oraz napędzany kołami sadzarki podczas jazdy ciągnika. Sadzarka składa się ze zbiornika osadzanego na ramie, do której przykręcone są redlice i pługi zagarniające ziemie.

Podczas jazdy ciągnika, koła sadzarki wprawiają w ruch koło zębate na którym zaczepiony jest łańcuch z chwytakami znajdujący się wewnątrz zbiornika. Pionowo unoszone ziemniaki na okrągłych chwytakach spadają następnie do rowka zrobionego wcześniej redlicą i zagarnięte ziemia poprzez specjalne zgarniacze. 

Odległość wysadzania możemy regulować, zmieniając wielkość metalowych kół sadzarki.

Specyfikacja techniczna

Stan
Nowy
Marka
Bomet
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
28
TUZ
3 - punktowy
KAT I
KAT II
Pojemność (kg)
180
Waga (kg)
210
Głębokość robocza (mm)
100 - 150

Firma Bomet jest przodującym producentem maszyn rolniczych, ma za sobą już 30 lat doświadczenia. Ta polska firma wyspecjalizowała się w produkcję maszyn przygotowujących glebę przed oraz po zbiorach, maszyn do siewu czy uprawy, a także zbioru warzyw.

Firma Bomet proponuje wysokiej klasy maszyny uprawowe, np.: agregaty, brony talerzowe, brony wirnikowe, glebogryzarki, kopaczki do ziemniaków, obsypniki, pługi, siewniki czy sadzarki. Maszyny produkowane są w Węgrowie, na obszarze o łącznej powierzchni ponad 25 tys. m2. Firma w trosce o zachowanie wysokich standardów oferowanych maszyn współpracuje z wysokiej klasy producentami stali oraz elementów roboczych renomowanych firm z Polski i Europy.

Marka Bomet jest doceniana przez polskich rolników, a także rozpoznawana na wielu europejskich i światowych rynkach. Maszyny dostarczane są do klientów w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce Północnej i Południowej. Firma cały czas wdraża nowe rozwiązania i udoskonala swoje produkty, za co była wielokrotnie nagradzana podczas branżowych eventów.

Bomet to firma rodzinna, która od momentu założenia stawia na takie wartości jak zaufanie, rzetelność i uczciwość. Natomiast tradycja oraz wieloletnie doświadczenie połączone z nowoczesnym parkiem technologicznym świadczą o sile przedsiębiorstwa.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Powiązane produkty

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna