Opis produktu
Pług prosty przeznaczony jest do traktorów i mini traktorów o minimalnej mocy około 30 KM. Pług do śniegu obsługiwany jest manualnie i posiada szerokość roboczą 2000 mm.
Lemiesz pługa ma dwie części górną i dolną. Dolna część zakończona jest gumą o grubości 30 mm i wysokości 150 mm. Chroni ona odśnieżaną powierzchnię przed uszkodzeniem.
Bardzo solidny pług do śniegu prosty ASM200 cm, z ramką (TUZ) 4FARMER montowany jest na 3-punktowy TUZ traktora. Pług wykonany z grubej blachy 5, 6 i 7 mm, posiada ramkę do mocowania, którą można wykorzystać również do montowania innych maszyn czy urządzeń.
Pług ma 5 stopni regulacji poziomej, odbywa się ona poprzez mechaniczne posunięcie ramienia regulacyjnego w przód lub w tył i zblokowaniem sworzni. Pług ma 680 mm całkowitej wysokości mierzonej razem z gumą, którą zakończona jest dolna krawędź pługa.
Wymiary ramki:
- Szerokość: 109,5 cm
- Wysokość: 38,5 cm
Obejrzyj filmy dotyczące tego modelu
Dane techniczne
Opinie Pług do..
check_circle
check_circle
Polski
English
Deutsch
Čeština
Slovenčina
Español
Français