Na zamówienie
stan

Stan

Nowy

wymagana-moc

Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)

30

wishlist

Obsypnik 2-sekcyjny jednorzędowy 4FARMER

obs2s-1/4FARMER
5904506300051
1 690,00 zł
Brutto PL 23%

1373,98 netto

  • Na zamówienie
wishlist

Obsypnik 2-sekcyjny jednorzędowy 4FARMER

Dzięki możliwościom współczesnej produkcji maszyn rolniczych, a także postępowi techniki, praca w gospodarstwie rolnym staje się mniej obciążająca i bardziej zautomatyzowana. Dla wielu gospodarstw rolniczych nieocenione są maszyny rolnicze pozwalające na oszczędność czasu, ale i dające lepszą efektywność wykonywanej pracy.

Uprawy ziemniaka w Polsce rozpoczęły się w roku 1683, wtedy to bulwy ziemniaka przywiózł król Jan III Sobieski podczas powrotu z wyprawy wiedeńskiej. Oczywiście, od tamtych czasów uprawa ziemniaka zmieniła się diametralnie. Nie znaczy to, że tamte systemy uprawiania tego surowca były złe, ale z pewnością czas zadziałał tu na korzyść. Obecnie zbiór bulw, jak i sama uprawa ziemniaka to w większości zmechanizowane prace. Konsument dostaje produkt czysty, często już zapakowany. Oczywiście ta cenna maszyna rolnicza jak obsypnik do ziemniaków dedykowana jest do wszystkich upraw międzyrzędowych dla warzyw, które rosną w redlinach (ziemniaki, buraki).

Obsypniki to narzędzia pielęgnacyjne do prac w uprawie ziemniaków i innych roślin okopowych uprawianych w redlinach oraz w uprawie warzyw, truskawek, kukurydzy.
Obsypnik może być wykorzystywany przy zabiegach odchwaszczania, spulchniania międzyrzędzi, obredlania rzędów roślin o wysokości do 60 cm.
Szerokość uprawianych międzyrzędzi może być regulowana w przedziale od 62,5 cm do 67,5 cm. 
Obsypniki wyposażane są w korpusy obsypujące składa się z dwustronnego lemiesza, odkładnicy i dwóch skrzydeł.

Specyfikacja techniczna

Stan
Nowy
Minimalna wymagana moc ciągnika (KM HP PS)
30
TUZ
3 - punktowy
Liczba obrabianych rzędów
1
Liczba sekcji roboczych
2

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

  • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
  • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Powiązane produkty

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna