Traktor.com.pl – nowy partner w rolnictwie województwa pomorskiego 

Jesteś zainteresowany kupnem sprzętu rolniczego w Twoim województwie? Odpowiedź jest jedna: traktor.com.pl – ceniony wśród polskich rolników importer sprzętu rolniczego. 

Bogate doświadczenie pozwoliło firmie na zgromadzenie szerokiej oferty różnorodnych mini-ciągników i traktorów, między innymi takich marek jak: LS Tractor, Kubota. Iseki, Yanmar. Na placu wystawowym przy siedzibie głównej znajduje się aż 300 sztuk mini ciągników, które można obejrzeć, przetestować, a także kupić. W asortymencie sklepu dopasujesz też cały potrzebny do Twojej pracy osprzęt (kosiarki, ładowacze, pługi, glebogryzarki, rębaki  i.in.).

Jednak traktor.com.pl posiada sprzęt przeznaczony nie tylko dla rolników, ale także dla przedsiębiorców zajmujących się ogrodami, plantacjami, winnicami, szkółkami roślin, a nawet dla firm komunalnych. 

Traktor.com.pl – sprzęt na lata!

Chcesz, aby Twoja praca przynosiła pożądane efekty przez wiele lat? Dobrze trafiłeś! Naszym największym atutem, który wyróżnia nas na tle innych jest fakt, że pomagamy dostosować sprzęt do indywidualnych predyspozycji klienta. Nasze maszyny wykonane są z trwałych materiałów, co przedłuża ich żywotność. Są w pełni bezpieczne i wyposażone w dodatkowe funkcje, aby praca stała się jeszcze przyjemniejsza. Objęte kilkuletnią gwarancją i możliwością dożywotniego serwisowania.

Zapraszamy na stronę traktor.com.pl. W razie pytań nasi specjaliści pomogą Ci wybrać sprzęt i rozwiać wszelkie wątpliwości, a następnie dostarczymy Twój zakup, gdzie tylko chcesz: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk. Obsługujemy klientów z Polski oraz z zagranicy – odległość nie stanowi dla nas problemu. 

Szukasz idealnego sprzętu do pracy?
Skontaktuj się Nami - chętnie Ci pomożemy!

Nasze produkty

Wszystkie produkty