Traktor.com.pl – lider województwa podlaskiego

Interesuje Cię zakup sprzętu rolniczego lub ogrodniczego w województwie Podlaskim? Traktor.com.pl wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom! To firma z 12-letnim doświadczeniem, znana jako potężny importer ciągników japońskich w Polsce i Europie. Na placu siedziby głównej znajduje się aż 300 sztuk mini ciągników, gotowych do obejrzenia, przetestowania i zakupu. 

Traktor.com.pl zyskał największą różnorodność mini ciągników i dużych traktorów cenionych marek, takich jak: LS Tractor, Kubota, Iseki czy Yanmar. W asortymencie sklepu znajdziesz: maszyny rolnicze, ogrodnicze, komunalne, ATV, koparki, przyczepy i szeroki wybór osprzętu (kosiarki, pługi, ładowacze czołowe, glebogryzarki, rębaki itp.). Dysponujemy także częściami zamiennymi i całą gamą akcesoriów. 

Jak wynika z powyższego, sprzęt spełnia wymogi małych i dużych gospodarstw rolnych, firm komunalnych i ogrodniczych, a także szkółek roślin, winnic czy plantacji. 

Traktor.com.pl – najlepszy dla wymagających klientów 

Chcesz, aby Twoja praca była wykonana precyzyjnie i w komfortowych warunkach? Nic prostszego! Produkty traktor.com.pl są niewątpliwie skutecznym rozwiązaniem. To wszystko za sprawą  dobrej jakości materiałów i dbałości o każdy szczegół w trakcie produkcji. Nasze wieloletnie doświadczenia, pasja do motoryzacji oraz zaangażowanie, to nasza siła napędowa, dzięki której wybieramy to, co najlepsze dla naszych klientów. Co więcej! Dajemy możliwość dostosowania sprzętu do Twoich potrzeb. Odwiedź naszą stronę traktor.com.pl i sprawdź pełna ofertę. 

Nie ważne czy jesteś z Białegostoku, Suwałk, Augustowa, Łomży, czy jakiegokolwiek innej miejscowości. Nasi doświadczeni specjaliści  z przyjemnością udzielą Ci wszelkich informacji, pomogą dobrać odpowiedni sprzęt, a także go dostarczą. Nie wierzysz? Sprawdź! 

Szukasz solidnego sprzętu? Skontaktuj się z Nami!

Nasze produkty

Wszystkie produkty