Traktor.com.pl. – ceniony dostawca maszyn rolniczych w województwie mazowieckim

Potrzebujesz sprzętu rolniczego, który będzie służył Ci przez wiele lat? Wygodne, wielofunkcyjne i skuteczne w swojej pracy – takie właśnie maszyny znajdziesz na traktor.com.pl.

Jedna z naszych siedzib mieści się w Warszawie, gdzie możesz obejrzeć i  kupić produkty dostępne w naszej ofercie. Nie musisz martwić się o transport – dostarczymy go na wskazany przez Ciebie adres. Gwarantujemy bezpieczeństwo, na co dowodem są liczne rekomendacje zadowolonych klientów, m.in. z Radomia, Płocka, Siedlec, Ostrołęki i in. Od lat obsługujemy klientów z różnych zakątków świata.

Traktor.com.pl. – sprzęt rolniczy dla wymagających

Firma – działając w branży już 12 lat – zyskała największą różnorodność mini ciągników (nowych i używanych) i traktorów renomowanych firm, takich jak: LS Tractor, Kubota, Iseki, Yanmar. Traktor.com.pl posiada szeroki wybór osprzętu, m. in.: kosiarki, glebogryzarki, pługi, ładowacze czołowe, rębaki itp. Dysponuje również częściami zamiennymi i akcesoriami rolniczymi.

Nasz sprzęt idealnie wpisuje się w wymogi szkółek roślin, winnic, plantacji, ogrodów, firm komunalnych, no i oczywiście gospodarstw rolnych.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że najważniejsze są indywidualne potrzeby naszych klientów. Właśnie dlatego dajemy możliwość dostosowania sprzętu do własnych potrzeb. Gwarantujemy tym samym zadowalające efekty pracy. 

Nie wierzysz? – Przekonaj się sam!
Skontaktuj się z Nami!

Nasze produkty

Wszystkie produkty