Traktor.com.pl – niezawodny sprzęt rolniczy w woj. lubuskim

Potrzebujesz sprzętu, na którym możesz polegać w każdych warunkach? W tej kwestii polscy rolnicy są zgodni – znajdziesz je na tractor.com.pl.

Firma znana jest przede wszystkim jako jeden z największy importerów mini ciągników japońskich w Polsce i Europie. Działając w branży 12 lat, zyskała największą różnorodność traktorów (małych i dużych) renomowanych firm, tj.: LS Tractor, Kubota Iseki, Yanmar. W ofercie posiada szeroką gamę osprzętu (kosiarki, ładowarki, pługi, rębaki, przyczepy i in.), części zamiennych oraz akcesoriów. 

Traktor.com.pl to sprzęt nie tylko dla przedsiębiorstw rolnych, ale także małych gospodarstw, winnic, plantacji, szkółek roślin, firm komunalnych czy ogrodniczych.

Traktor.com.pl – gwarancja udanego zakupu

To co nas wyróżnia, to połączenie pasji do motoryzacji i zaangażowanie, dzięki którym dokładamy wszelkich starań, aby sprzęt był dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Tym samym możemy zagwarantować osiągnięcie zadowalających efektów i komfortowych warunków pracy. Maszyny wykonane są z najlepszych materiałów i dbałością o każdy szczegół, co niewątpliwie wydłuża ich żywotność. Podlegają gwarancji i pełnemu serwisowaniu. 

Cały asortyment dostępny jest na stronie traktor.com.pl. Jeżeli potrzebujesz pomocy, nasi pracownicy z pewnością Ci jej udzielą. A kiedy już wybierzesz swój sprzęt – my go dostarczymy. Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Świebodzin – odległość nie jest nam straszna. Obsługujemy klientów nie tylko z Polski, ale także z całej Europy.

Szukasz niezawodnego sprzętu rolniczego?
Skontaktuj się z Nami już teraz!

Nasze produkty

Wszystkie produkty