Traktor.com.pl – sprawdzony dealer maszyn rolniczych w woj. lubelskim 

Rolnicy na miarę XXI wieku potrzebują maszyn mocnych, wytrzymałych, funkcjonalnych i komfortowych. Maszyn, na których mogą polegać w każdych warunkach. Właśnie dlatego wybierają sprzęt rolniczy na traktor.com.pl. 

Firma słynie jako największy importer mini-traktorów oraz traktorów wielu renomowanych marek, zarówno nowych jak i używanych, wraz z całym potrzebnym osprzętem (kosiarki, ładowacz, pługi, glebogryzarki i wiele innych). W asortymencie sklepu znajdziesz maszyny rolnicze, komunalne, ATV, koparki, narzędzia ogrodnicze, części zamienne, akcesoria. 

To produkty, z których korzystają największe przedsiębiorstwa rolne oraz firmy komunalne. Sprzęt z powodzeniem sprawdza się nie tylko w gospodarstwach rolnych, ale także w szkółkach, plantacjach czy winnicach. 

Traktor.com.pl – innowacyjność i niezawodność

Traktor.com.pl to rodzinna firma, która działa na rynku od 12 lat. Nasza pasja i doświadczenie sprawiły, że klienci doceniają nasze produkty, o czym świadczą chociażby liczne rekomendacje. Indywidualne podejście do klienta objawia się w możliwości dostosowania sprzętu do potrzeb klienta. Maszyny w ofercie traktor.com.pl są mocne, wielofunkcyjne, stworzone z dobrej jakości materiałów. Dzięki temu gwarantujemy wysoki komfort i zadowalające efekty pracy.

Jesteśmy dumni z faktu, iż posiadamy już trzy punkty na mapie Polski i nadal prężnie się rozwijamy. Z naszej oferty korzystają rolnicy z całej Ploski – m.in Lublina, Zamościa, Biłgoraju… – a nawet Europy. Nie ma miejsca, do którego dostarczenie zamówienia byłoby dla nas niemożliwe. A szybka dostawa, nawet do 24h – to nasz kolejny atut. Wszystko, czego potrzebują rolnicy znajdą na traktor.com.pl.

Potrzebujesz sprzętu rolniczego, na którym możesz polegać?
Sprawdź Nas!

Nasze produkty

Wszystkie produkty