Traktor.com.pl – nowoczesne rolnictwo w województwie łódzkim

Potrzebujesz sprzętu rolniczego, na którym zawsze możesz polegać? Takie właśnie są maszyny dostępne na traktor.com.pl. – proste i intuicyjne, a jednocześnie solidne, wytrzymałe i dokładne.

Traktor.com.pl jest największym importerem mini ciągników i traktorów w Europie. Szeroki wybór miniciągników i większych traktorów obejmuje najbardziej cenione marki: m.in. LS Tractor, Kubota, Iseki, Yanmar. Dodatkowo dysponujemy kompatybilnym osprzętem zwiększającym zakres pracy w postaci: kosiarek, pługów, ładowaczy, glebogryzarek i wielu innych.

Oferta obejmuje maszyny do pracy w przedsiębiorstwach rolnych, szkółkach roślin, plantacjach, winnicach, a także firmach komunalnych i ogrodniczych.

Traktor.com.pl – niezawodny i innowacyjny

Nasza pasja i zaangażowanie skłoniło nas do poszukiwań ulepszonych rozwiązań, testowania ich, aby następnie wprowadzić je dla Was na rynek. Dzięki temu powracają do nas zadowoleni klienci z całej Europy. 

Mocne silniki, bardzo dobra przyczepność, komfortowe kabiny, intuicyjność, wielofunkcyjność, możliwość dostosowania do własnych preferencji – to  najważniejsze cechy naszych miniciągników. 

Dziś wychodzimy z ofertą naprzeciw przedsiębiorców z województwa łódzkiego zarówno z dużych aglomeracji miejskiej typu Łódź, Bełchatów, Pabianice, jak również mniejszych miejscowości. Jeśli poszukujesz solidnego sprzętu rolniczego, sprawdź naszą ofertę na traktor.com.pl. Gwarantujemy bezpieczeństwo zakupu, a także zapewniamy jak najszybszą dostawę na wskazany adres.

Zależy Ci na wytrzymałym sprzęcie rolniczym?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nasze produkty

Wszystkie produkty