Traktor.com.pl – najchętniej wybierany przez rolników Dolnego Śląska

Szukasz sprzętu, który sprosta Twoim wymaganiom? Maszyny rolnicze, komunalne, ATV, narzędzia ogrodnicze, części zamienne, akcesoria i cały osprzęt – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

Traktor.com.pl to ceniony importer sprzętu rolniczego, o czym świadczą liczne rekomendacje i pozytywne opinie klientów. Posiada największy wybór traktorów i miniciągników renomowanych marek, m. in. LS Tractor, Kubota Iseki, Yanmar. Oferuje szeroki wybór osprzętu – kosiarki, glebogryzarki, pługi, rębaki, przyczepy, ładowacze czołowe i wiele innych.

Sprowadzamy maszyny nie tylko do pracy w przedsiębiorstwach rolnych, ale także mniejszych gospodarstwach,  szkółkach roślin, winnicach, plantacjach, ogrodach, a nawet firmach komunalnych. 

Traktor.com.pl – trwałość i ergonomia

Zależy nam na tym, aby sprowadzany przez nas sprzęt odpowiadał na potrzeby naszych klientów. Dlatego to co wyróżnia nasze maszyny, to przede wszystkim trwałość bez względu na warunki eksploatacji, wielofunkcyjność i łatwy montaż. Kolejny czynnik, do którego przykładamy dużą wagę to – ergonomia, ponieważ dostosowanie produktu do własnych potrzeb bezapelacyjnie wpływa na komfort i efektywność pracy. To właśnie dlatego w ciągu naszego 12-letniego doświadczenia firma zyskała wielu stałych klientów m. in. z Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Legnicy i wielu innych. 

Nabywając nasze produkty, zyskujesz bezpieczeństwo i gwarancję udanego zakupu. Odwiedź naszą stronę traktor.com.pl i sprawdź pełną ofertę. 

Szukasz dobrej jakości sprzętu rolniczego? 

Skontaktuj się z Nami!