Dostępny
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Filtry
Model silnika
Kubota D662
Modele ciągników
Kubota Aste A-17
Kubota B72
Kubota GB13 Granbia
Kubota L205
Kubota L1802DT
Wysokość (mm)
140
Średnica (mm)
80
wishlist

Filtr oleju hydraulicznego Kubota 80 x 40 mm / M20 x 1.5 / Kubota L / Aste / Saturn / Granbia / CX / Hinomoto JF1

5-01-123-01
80,00 zł
Brutto PL 23%

65,04 netto

 • Dostępność (20 Ilość): stock
 • 24-72 godzin
wishlist

Filtr oleju hydraulicznego Kubota 80 x 40 mm / M20 x 1.5 / Kubota L / Aste / Saturn / Granbia / CX / Hinomoto JF1

Filtr hydrauliki o wymiarach 80 x 140 mm mm z gwintem M20 x 1.5 do japońskich ciągników i mini traktorków Kubota serii L, Aste, Granbia, Satrurn, Hinomoto serii CX i innych.

Głównym zdaniem filtra hydraulicznego jest oczyszczenie oleju hydraulicznego, zatrzymanie wszystkich nieczystości, które dostają się do układu hydraulicznego, bądź powstają podczas użytkowania ciągnika np. cząstki stałe (mineralne), które powstają podczas eksploatacji maszyny. Filtr hydrauliki wymieniamy za każdym razem, kiedy wymieniamy olej hydrauliczny lub gdy pojazd jest często eksploatowany, w przypadku mini ciągników to co około 100 motogodzin w przypadku ciągników używanych. Zasady wymiany filtra hydraulicznego w nowych ciągnikach są dokładnie opisane w instrukcji obsługi maszyny i przeważnie jest to po pierwszych 50 motogodzinach (co najmniej 3 cykle). Filtr hydrauliczny to najczęściej filtr metalowy z gwintem i uszczelką, który montowany jest w okolicach skrzyni ciągnika dokładnie w ciągu przepływu oleju układu hydraulicznego, najczęściej od spodu skrzyni lub pod podłogą naszego traktorka, </p

Wymiary:

 • wysokość: 140 mm,
 • średnica: 80 mm,
 • średnica podstawy 84 mm,
 • średnica uszczelki: wewnętrzna 52 mm, zewnętrzna 63 mm,
 • gwint: M20 x 1.5. mm,
 • numery porównawcze: 5-01-123-01, SH 60029, SPH 9258.

Modele ciągników:

Kubota:

 • Kubota Aste A17,
 • Kubota B72,
 • Kubota B2441,
 • Kubota GB13 Granbia,
 • Kubota L205.

Hinomoto:

 • Hinomoto CX150.

Modele silnika

 • Kubota D662.

Wymiana filtra hydraulicznego (regularna) oraz czyszczenie wkładu w przypadku filtra siatkowego to gwarancja bezawaryjnego eksploatowania maszyny i pewność, że w układzie hydraulicznym nie znajdują się żadne ciała obce, które mogą uszkodzić nasz ciągnik lub wpływać negatywnie na działanie maszyny obniżając jej parametry pracy.

Magazyn:
M01:E34

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:E34
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Filtry
Model silnika
Kubota D662
Modele ciągników
Kubota Aste A-17
Kubota B72
Kubota GB13 Granbia
Kubota L205
Kubota L1802DT
Wysokość (mm)
140
Średnica (mm)
80
Średnica podstawy (mm)
84
Średnica uszczelki (mm)
52 / 63
Gwint
M20 x 1.5

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

 • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
 • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
 • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna