Na zamówienie
Stan
Nowy
Marka
4Farmer
Kolor
Biały
Ilość otworów na śruby
4
Otwór centrujący (mm)
90
Średnica felgi (cal)
15
wishlist

Przednia Felga 15" 4 otwory (otwory 90mm)

5-01-201-02
280,00 zł
Brutto PL 23%

227,64 netto

  • Na zamówienie
wishlist

Przednia Felga 15" 4 otwory (otwory 90mm)

Felga w maszynach rolniczych ma kilka zastosowań, głównie związanych z zapewnieniem stabilności i bezpieczeństwa podczas pracy w polu. Felgi są elementem, na którym montowane są opony, które zapewniają odpowiednią przyczepność i amortyzację podczas jazdy po nierównym terenie, mają również wpływ na szerokość śladu maszyny rolniczej, co może mieć znaczenie przy uprawie roli, szczególnie w przypadku maszyn o dużej masie, takich jak kombajny czy ciągniki.

Felgi do maszyn rolniczych są dostępne w różnych rozmiarach i rodzajach, w zależności od modelu i zastosowania maszyny. Ważne jest, aby regularnie sprawdzać stan felg i opon oraz dbać o ich odpowiednie ciśnienie, aby zapewnić bezpieczną eksploatację maszyny. 

Wymiary:

  • Długość: 415 mm
  • Otwór centrujący: 90 mm
  • Ilość otworów mocujących: 4

Magazyn: (M01:D86)

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:D75
Stan
Nowy
Marka
4Farmer
Kolor
Biały
Ilość otworów na śruby
4
Otwór centrujący (mm)
90
Średnica felgi (cal)
15

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

  • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
  • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Powiązane produkty

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna