Cewka gaszenia / 24V / Yanmar 3TNV / 3TNE88 / 4TNV / Selenoid / 1503ES-24S5SCU12S / 119233-77932 | Traktor.com.pl
search
2 osoby oglądają ten traktor
Cewka gaszenia / 24V / Yanmar 3TNV / 3TNE88 / 4TNV / Selenoid / 1503ES-24S5SCU12S / 119233-77932
Kod produktu: 1503ES-24S5SCU12S / 119653-77950
Brutto z VAT 23%
Delivery options
Ładowanie opcji dostawy...
Brak dostępnych opcji dostawy dla tego produktu.
*Koszty dostawy są szacunkowe. Dokładne koszty poznasz w ostatnim kroku zamówienia.
Opis produktu
Cewka gaszenia Selenoid 24V o średnicy 38 mm i długości całkowitej 64 mm do ciągników marki Yanmar, John Deere z silnikami Yanmar 3TNV, Yanmar 3TNE, Yanmar 4TNV i innych.
Cewka gaszenia, elektrozawór, lub elektromagnes to jeden z najważniejszych elementów układu zapłonowego ciągnika i jest odpowiedzialna za odcinanie dopływu paliwa do pompy paliwowej.. Zadaniem cewki gaszenia jest wyłączanie pracy silnika. Dławik gaszący to urządzenie elektryczne działające pod napiciem 24V i często w zanurzeniu olejowym.
Wymiary:
  • napięcie: 24V,
  • średnica: 38 mm,
  • długość całkowita (bez pręta): 64 mm,
  • długość pręta: 13 mm,
  • ilość pinów: 3 szt.
  • rozstaw otworów na śruby mocujące: 53 mm,
  • długość przewodu: 260 mm,