LS Tractor - numer 1 wśród koreańskich ciągników w Polsce!!!

LS Tractor - numer 1 wśród koreańskich ciągników w Polsce!!!

W najnowszym raporcie o sprzedaży ciągników rolniczych w Polsce według danych CEPiK, LS Tractor wyłania się jako lider wśród koreańskich marek, demonstrując swoją rosnącą popularność i zaufanie, jakim obdarzają go polscy rolnicy. W analizie danych za maj 2024 roku, LS Tractor zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, osiągając imponujący wzrost w liczbie rejestracji nowych ciągników.

Wzrost rejestracji i udziału w rynku

Z danych wynika, że LS Tractor zanotował znaczący wzrost liczby rejestracji - z 29 jednostek w maju 2023 roku, co stanowi wzrost o 65,5% w porównaniu z majem 2024 roku, gdzie zarejestrowano 48 jednostek. Tak znaczący wzrost świadczy o rosnącej popularności marki oraz o skuteczności wprowadzanych innowacji i dostosowywaniu produktów do potrzeb rynku.

LS Tractor - synonim innowacji i niezawodności

LS Tractor nieustannie dąży do wprowadzania technologicznych innowacji, które nie tylko zwiększają efektywność pracy, ale też przyczyniają się do lepszego zarządzania zasobami naturalnymi oraz zmniejszenia wpływu rolnictwa na środowisko. Nowoczesne ciągniki LS Tractor są wyposażone w zaawansowane systemy, które zapewniają optymalizację zużycia paliwa i redukcję emisji spalin, co jest szczególnie ważne w kontekście zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Przewaga LS Tractor na rynku Polskim

Pozycja LS Tractor jako lidera wśród koreańskich marek ciągników na polskim rynku rolniczym jest efektem ciągłego dążenia firmy do doskonałości, zrozumienia lokalnych warunków oraz potrzeb rolników. Dzięki silnej sieci dealerów i serwisów, LS Tractor zapewnia nie tylko dostęp do najnowszych technologii, ale także profesjonalne wsparcie techniczne i posprzedażowe, które są kluczowe dla utrzymania ciągłości pracy w gospodarstwach rolnych.

Z danych wynika, że LS Tractor z powodzeniem umacnia swoją pozycję na polskim rynku.

Oferując produkty, które są synonimem innowacyjności, niezawodności i zrównoważonego rozwoju. Polski sektor rolniczy coraz chętniej sięga po ciągniki tej koreańskiej marki, ceniąc sobie ich wydajność i dostosowanie do specyficznych warunków pracy.

LS Tractor kontynuuje swoją misję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań, które wspierają polskich rolników w codziennej, ciężkiej pracy.