Zamiatarka do śniegu z wkładem spiralnym 120 cm 4FARMER
search
3 osoby oglądają ten traktor
  • Zamiatarka do śniegu z wkładem spiralnym 120 cm 4FARMER
  • Zamiatarka do śniegu z wkładem spiralnym 120 cm 4FARMER
  • Zamiatarka do śniegu z wkładem spiralnym 120 cm 4FARMER
  • Zamiatarka do śniegu z wkładem spiralnym 120 cm 4FARMER
    +17

Zamiatarka 120 cm do traktora z wkładem spiralnym do odśnieżania (płyta montażowa) 4FARMER

Kod produktu: Zamiatarka120/PŁYTA/H/4FARMER
Kolor Pomarańczowy
Stan: Nowy
Szerokość robocza (mm): 1200
7 190,00 zł
Brutto z VAT 23%

Najniższa cena z 30 dni: 7 190,00 zł

Opis produktu

Zamiatarka przeznaczona jest przede wszystkim do szybkiego i skutecznego odśnieżania świeżego śniegu z nawierzchni takich jak drogi, place, chodniki oraz dojazdy wykonane z asfaltu, betonu i kostki brukowej. Znajduje szerokie zastosowanie w branży komunalnej, przy utrzymaniu terenów miejskich, obiektów przemysłowych, parkingów oraz posesji prywatnych w sezonie zimowym.

Dzięki swojej konstrukcji i hydraulicznemu napędowi zamiatarka znacząco usprawnia zimowe prace porządkowe, pozwalając na wydajne i komfortowe odmiatanie śniegu nawet na większych powierzchniach.

Zamiatarka 120 cm do traktora z wkładem spiralnym do odśnieżania (płyta montażowa) 4FARMER montowana jest na czoło ciągnika za pomocą płyty montażowej i napędzana hydraulicznie. Szerokość robocza 120 cm zapewnia optymalną wydajność przy odśnieżaniu chodników, dróg dojazdowych i placów manewrowych.

Profesjonalne rozwiązanie na sezon zimowy

Maszyna montowana z przodu ciągnika gwarantuje doskonałą widoczność pola pracy oraz precyzyjne manewrowanie, co ma kluczowe znaczenie podczas zimowego utrzymania wąskich ciągów komunikacyjnych. Urządzenie zostało zaprojektowane jako efektywna zamiatarka odśnieżająca, przeznaczona do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Model wyposażony jest w spiralny wkład odśnieżający, wykonany z wytrzymałego polipropylenu, który skutecznie zbiera i odrzuca śnieg na wybraną stronę. Hydrauliczna regulacja kąta pracy umożliwia dokładne sterowanie kierunkiem odrzutu śniegu, a opcjonalny system docisku poprawia efektywność pracy na nierównych nawierzchniach. Półotwarta konstrukcja oraz uchylna przednia część pokrywy pozwalają kontrolować intensywność i szerokość rozrzutu śniegu.

Szybkozłącza hydrauliczne umożliwiają sprawny montaż i demontaż zamiatarki bez użycia dodatkowych narzędzi, co jest szczególnie istotne przy intensywnych pracach zimowych. Stabilność pracy zapewniają koła prowadzące, pozwalające precyzyjnie ustawić wysokość roboczą urządzenia. Należy pamiętać, że nadmierny docisk może prowadzić do przyspieszonego zużycia wkładu roboczego.

Zastosowanie całoroczne

Po zakończeniu sezonu zimowego, po wymianie wkładu spiralnego na szczotkę z pełnym nabiciem, zamiatarka może być wykorzystywana również do prac porządkowych wiosną i latem. Walec PPN o średnicy 60 cm skutecznie usuwa piasek i drobne zanieczyszczenia z nawierzchni asfaltowych, betonowych oraz z kostki brukowej, zachowując wysoką funkcjonalność urządzenia przez cały rok.

*Wymagane wyjście hydrauliczne z ciągnika: 1 sekcja.

** Zamiatarka występuje również z mocowaniem na przedni TUZ.

Dane techniczne

Stan
Nowy
Marka
4Farmer
Rodzaj napędu
Hydrauliczny

Opinie Zamiatarka..

Traktor.com.pl S.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych recenzji.

Po zakupie produktu zbieramy opinie od zweryfikowanych klientów.

Napisz swoją opinię

Formularz recenzji będzie dostępny tutaj

Advisor

Umów się na rozmowę z doradcą

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną poradę dotyczącą tego produktu.