Wiatrak wentylatora o średnicy zewnętrznej 380 mm do ciągników marki Yanmar serii Yanmar EF453T, Yanmar EF494T, Yanmar EF514T z silnikami Yanmar 3TNV88 i innych.
Wiatrak wentylatora to wymienna część wentylatora chłodnicy, która wraz z wydłużaniem się czasu pracy urządzenia naturalnie się zużywa lub często zostaje uszkodzony. Głównym zadaniem wiatraka wentylatora jest przyśpieszenie procesu chłodzenia płynu chłodniczego w chłodnicy. Zwiększony pęd powietrza powstaje podczas działania wentylatora, którego wiatrak przykręcony jest do koła zamachowego pompy wody
Wymiary:
Modele ciągników:
Yanmar:
Modele silnika:
Yanmar:
Najczęstsze uszkodzenia wiatraka wentylatora to uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku stłuczek ale również uszkodzeniom wiatraka dochodzi podczas pracy maszyny w ciężkich warunkach drogowych np. duże zapylenie ,piaszczyste podłoże, błoto.
Magazyn:
K18:J08
*Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą różnić się w detalach od dostarczonego produktu z powodu różnic w produkcji na przestrzeni lat.
check_circle
check_circle