Uszczelka głowicy silnika o wymiarach 315 x 175 mm, średnicy otworów na tłok 84 mm i grubości 1.70 mm do ciągników marki Kubota serii Kubota L1-18, Kubota L1-185, Kubota L1-195, Kubota L1-215, Kubota L275, Kubota L295, Kubota L305, Kubota L2002, Kubota L2601 z silnikami Kubota D1301, Kubota D1302 i innych.
Uszczelka głowicy silnika to uszczelka, którą montuję się w miejscu połączenia głowicy silnika z blokiem silnika. Miejsce połączenia bloku z głowicą musi być szczelne dla poprawnego działania silnika. Uszczelka głowicy ma za zadanie uszczelnienie pracy cylindrów, kanałów chłodziwa i kanałów smarowania oraz odseparowanie, niemieszanie się obu tych płynów. Drugim zadaniem uszczelki jest izolacja cieplna, ponieważ część bloku silnika może nagrzewać się od pracujących komór spalania, nawet do 2000 stopni Celsjusza.
Wymiary:
Modele silnika:
Modele ciągników:
Magazyn: K18:E09:S02
*Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą różnić się w detalach od dostarczonego produktu z powodu różnic w produkcji na przestrzeni lat.
check_circle
check_circle