Uszczelka termostatu (40225132) o średnicy wewnętrznej 49 mm do ciągników marki LS Tractor serii LS i28, LS i36, LS R28i, LS R36i, LS J23 HST, lS J27 HST, LS J23, LS J27, LS XJ25 i innych.
Uszczelki układu chłodzenia to elementy zapewniające szczelność jednostki łącząc poszczególne podzespoły sinika i elementów skrzyni hydraulicznej, które z pozoru maja idealnie płaskie powierzchnie stykowe. Uszkodzone uszczelki to jedne z najczęstszych awarii związanych z eksploatacją ciągnika. Uszczelki i ich ubytek powoduje wycieki płynów eksploatacyjnych oraz powoduje rozszczelnienie konstrukcji co w dłuższej perspektywie może doprowadzić do uszkodzenia pojazdu lub obniżenia parametrów pracy.
Wymiary:
Magazyn: L01:B214
*Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą różnić się w detalach od dostarczonego produktu z powodu różnic w produkcji na przestrzeni lat.
check_circle
check_circle