Koło talerzowe 36T/180 mm + wałek atakujący 8T/22T/195 mm / Kubota L2600 | Traktor.com.pl
search
1 osoba ogląda ten traktor
Koło talerzowe 36T/180 mm + wałek atakujący 8T/22T/195 mm / Kubota L2600
Kod produktu: 5-19-104-02
Brutto z VAT 23%
Delivery options
Ładowanie opcji dostawy...
Brak dostępnych opcji dostawy dla tego produktu.
*Koszty dostawy są szacunkowe. Dokładne koszty poznasz w ostatnim kroku zamówienia.
Opis produktu
Wymiary wałka:
  • długość całkowita: 195 mm,
  • średnica zębatki skośnej: 38 / 51 mm,
  • długość zębatki skośnej: 27 mm,
  • średnica frezu: 29.80 mm (mierzone z zębami), 26.20 mm (mierzone między zębami),
  • długość robocza frezu: 73 mm,
  • gwint: M22 x 1.5 mm,
  • długość gwintu: 10 mm,
  • ilość zębów: 6T / 22T,
  • numery części: 5-19-104-02
Wymiary koła talerzowego:
  • średnica zewnętrzna: 180 mm,
  • średnica wewnętrzna: 125 mm,
  • wysokość: 27 mm,
  • rozstaw otworów na śruby mocujące: 145 mm (mierzone po przekątnej), 55 mm (mierzone od siebie),