Dostępny
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ chłodzenia
Modele ciągników
Kubota L3408
Grubość (mm)
1.00
Wymiary (mm)
330 x 160
Średnica otworów na śrubę(y) mocujące (mm)
9.20 / 6
wishlist

Uszczelka pompy wody Kubota L3408 / Kubota L01 / 5-15-117-03

5-15-117-03
19,00 zł
Brutto PL 23%

15,45 netto

  • Dostępność (6 Ilość): stock
  • 24-72 godzin
wishlist

Uszczelka pompy wody Kubota L3408 / Kubota L01 / 5-15-117-03

Uszczelka pompy wody Kubota 6-15-111-02 o wymiarach 330 x 160 mm do ciągników marki Kubota serii L i innych.

Uszczelki to elementy zapewniające szczelność jednostki łącząc poszczególne podzespoły sinika i elementów skrzyni hydraulicznej, które z pozoru maja idealnie płaskie powierzchnie stykowe. Uszkodzone uszczelki  to jedne z najczęstszych awarii związanych z eksploatacją ciągnika. Uszczelki i ich ubytek powoduje wycieki płynów eksploatacyjnych oraz powoduje rozszczelnienie konstrukcji co w dłuższej perspektywie może doprowadzić do uszkodzenia pojazdu lub obniżenia parametrów pracy. 

Wymiary:

  • wymiary: 330 x 160 mm,
  • grubość: 1.00 mm,
  • średnica otworów na śruby mocujące: 9.20 / 6 mm.

Modele ciągników:

Kubota:

  • Kubota L3408.

Zły stan techniczny uszczelek to jeden z powodów wycieków płynów eksploatacyjnych a najczęstszym miejscem gdzie powstają wycieki to połączenia wału korbowego, wałka rozrządu, zawory silniki, uszczelka głowicy, uszczelki skrzyni hydraulicznej czy kolektorów.

Magazyn:
M01:B46:S02

Specyfikacja techniczna

Magazyn: M01:B46:S02
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Układ chłodzenia
Modele ciągników
Kubota L3408
Grubość (mm)
1.00
Wymiary (mm)
330 x 160
Średnica otworów na śrubę(y) mocujące (mm)
9.20 / 6

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

  • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
  • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Powiązane produkty

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna