Dostępny
Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Silnik
Grubość (mm)
2.30
Średnica (mm)
75.60
Szerokość (mm)
27.70
Dostępny
wishlist

Panewki główne Hinomoto / STD + 0.75 mm / 030 / 8-07-100-04

8-07-100-04
 • bezpieczeństwo

  Gwarancja bezpiecznych zakupów

 • bezpieczeństwo

  14 dni na odstąpienie od umowy

 • bezpieczeństwo
  Dostawa: 24-72 godzin
20 sztuk
69,00 zł
69,00 zł
Brutto PL 23%

56,1 netto

wishlist

Panewki główne Hinomoto / STD + 0.75 mm / 030 / 8-07-100-04

Panewki dystansowe, oporowe wału głównego o rozmiarze standard + 0.30 mm (tzw. panewki trzeciego szlifu 030), szerokości 27,70 mm i grubości 2.30 mm i średnicy około 75,60 mm. Panewki pasują do japońskich mini ciągników i traktorków marki Hinomoto.

Panewki główne silnika to półkoliste pierścienie, które montujemy w specjalnych wyżłobieniach (uchwytach) w bloku silnika, pomiędzy wałem korbowym (wałem głównym) a blokiem silnika (dotyczy czopów wału środkowego) w celu wyeliminowania luzów powstałych podczas pracy silnika. Panewki główne, łożyskują wał, gwarantując odpowiednie położenie wału względem bloku silnika aż żeby wytwarzana moc była przekazywana jak najpłynniej.. Pierwsze oznaki zużycia się panewek to klekotanie podczas uruchamiania silnika.

Wymiary:

 • Średnica: 75,60 mm,
 • Szerokość: 27,70 mm,
 • Grubość: 2.30 mm.

Pierwsze oznaki zużycia panewek głównych to nienaturalny, jednostajny stukot dochodzący z silnika. Zużyte panewki trzeba, jak najszybciej wymieć na nowe, zbyt późna wymiana wadliwego elementu może spowodować poważne uszkodzenie wału, korbowodu lub silnika.

Magazyn:
M01:B32:S01

Specyfikacja techniczna

Stan
Nowy
Produkcja
Zamiennik
Części
Silnik
Grubość (mm)
2.30
Średnica (mm)
75.60
Szerokość (mm)
27.70

4FARMER

Marka 4FARMER posiada ofertę ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Powstała w wyniku obserwacji rynku i zwiększających się zapotrzebowań na towary i maszyny znajdujące swoje zastosowanie w produkcji rolnej oraz sadowniczej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy maszyny rolnicze oraz sprzęt ogrodniczy służący nie tylko do pielęgnacji, ale również do prac porządkowych w gospodarstwie i ogrodzie. Produkty są stworzone tak, żeby, jak najlepiej spełniały swe funkcje, ułatwiając Klientom codzienny trud pracy.

Marka 4FARMER powstała w 2010 roku i obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się marek na rynku maszyn rolniczych. Produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą. Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa, zarówno w małych gospodarstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych.

Szeroka oferta 4FARMER:

Marka 4FARMER posiada szeroką ofertę maszyn rolniczych: pługi do odśnieżania, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki do kabli, opryskiwacze, wiertnice ziemne, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki, a także szeroką gamę kosiarek pielęgnacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek oraz kultywatorów. W swojej ofercie nie zabraknie również funkcjonalnego, kompaktowego modelu traktora 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Najważniejsze zalety marki 4FARMER?

 • Szeroka oferta - Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, ogrodnikiem czy sadownikiem, wśród oferty 4FARMER z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
 • Prosta obsługa - Sprzęt 4FARMER został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i nie sprawiał trudności nawet początkującym użytkownikom.
 • Profesjonalne wsparcie oraz dostęp do część zamiennych.

4FARMER to marka, która zaspokaja potrzeby klientów, dostarczając niezawodny i efektywny sprzęt rolniczy i ogrodniczy.

Traktor.com.plS.C. Wojciech i Miłosz Początek Reviews with ekomi-pl.com

Powiązane produkty

Nie chcesz korzystać z gotówki?

to żaden problem

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się resztą!

Interesuję Cię

Raty

Nazwa

E-mail

Telefon

 

Leasing

Twój NIP

Nazwa

E-mail

Telefon

 
oferta ratalna